Про проект GATES
GATES – це міжнародний імміграційний сервіс, що стартував у вересні 2019 року.

Ми розробляємо візові та імміграційні стратегії для наших клієнтів, враховуючи їх особисті чи сімейні плани на майбутнє.

Ми уважно слідкуємо за імміграційними новинами на змінами на ринку праці, знаючи всі важливі нюанси.

Ми перевіряємо кожного роботодавця, щоб впевнитися, що він пропонує гідні умови праці.

Ми на зв’язку з нашими клієнтами та їх сім’ями від моменту звернення, отримання бажаної візи чи дозволу, отримання статусу резидента та натуралізації .

Ми добре знаємо свою роботу і любимо кожного нашого клієнта.

Давайте знайомитись
Ми любимо свою справу, маємо чітку та зрозумілу місію, що надихає нас професійно та відповідально виконувати свою роботу кожного дня. Ми розуміємо важливість прийнятого вами рішення стосовно імміграції за кордон, тому своїми знаннями, досвідом та компетентністю допомагаємо на будь-якому етапі.

Таня Кільтика
Автор проєкту GATES
Стратегічний лідер та ідеолог проєкту.
Налагоджування зв’язків з британськими та ірландськими роботодавцями, надання послуг в оформленні спонсорських ліценцій та робочих дозволів, розробка робочих контрактів, візові та імміграційні послуги.
Оля Полянська
Координатор проєктів GATES
Операційна координація проєктів, рекрутинг та відбір потенційних кандидатів зі Східної Європи, комунікація та зв'язки з громадськістю.

За кожним класним проєктом стоять люблячі свою справу люди
— О. Полянська =)
Відгуки
Нам дуже приємно, коли ви залишаєте нам чесні та справедливі відгуки, ми знаємо, що за кожним вашим словом стоїть реальна історія з вашого життя та особистої ситуації. Ми вдячні вам, що звернулись до нас, повірили нам і поділились своїм досвідом співпраці.

Ви й самі знаєте, як це важливо, дізнатись як все було насправді і як склалися історії тих людей, що вже пройшли через шлях імміграції чи отримання віз. Ми боремося за кожного нашого клієнта до кінця, незважаючи наскільки складна і комплексна в них візова чи імміграційна ситуація. Тому ми завжди беремо близько до серця історії кожного з вас і намагаємося допомогти в найкращий спосіб.

Daniel Visser
Projects manager in Pixels
The principal element of Suprematism in painting, as in architecture, is its liberation from all social or materialist tendencies. Through Suprematism, art comes into its pure and unpolluted form. I think if you do something and it turns out pretty good, then you should go do something else wonderful, not dwell on it for too long.
Synthia Smyth
Editor-in-chief at Pixels
We were just building stuff 'cause we thought it was cool. I do remember having these specific conversations with my friends where we thought, you know, someone is gonna build this. Someone is gonna build something that makes it so that people can stay connected with their friends and their family. The product helped us to develop new directions in or brand strategy, to attract new customers and buyers. We started 3 years ago and got the top in Business One rating system. A great honour! Let us be honest, we could try to get same result attracting third-party specialists, but we had best luck to be in a boat with Elestory team!
Agatha Morris
Sales manager La Playa Store
Elestory is a big team of professionals and very responsible people. We started working with Elestory 3 years ago, and every year their business program becomes better. They maintain their best level.
Вакансії
Команда GATES завжди цікавиться новими, креативними проєктами та ідеями. Ми тримаємо руку на пульсі, відслідковуючи останні тенденції та актуальні зміни на ринку, тому ми завжди відкриті до співпраці. Наші перспективні проєкти потребують крутих та креативних людей, професіоналів своєї справи та тих, хто хоче змінити світ, життя людей на краще.
Відчуваєте свою хвилю? Тоді ми чекаємо ваші резюме і, якщо все складеться, ми з вами зв'яжемося і запропонуємо вам місце в нашій команді.
Якщо вам є що нам запропонувати в роботі чи ви вважаєте, що одна з відкритих вакансій саме для вас, - звертайтеся до нас:

job@gates-immigration.com
Наші контакти
Напишіть нам:

info@gates-immigration.com

Графік роботи:
Понеділок - Пятниця:
8:00 - 20:00

Субота: 10:00 - 18:00
Неділя: вихідний

Ірландія:

Тел.:+353 894 220044
(WhatsApp, Viber, Telegram)

Адреса офісу:

5 Harcourt Road
Dublin, Ireland
DO2 FW64
Великобританія:

Тел: +44 7707 185200
(WhatsApp, Viber, Telegram)

Адреса офісу:

6 Penrose Way
Greenwich Peninsula
London, UK
SE10 0EW