Сьогодні основними секторами економіки країни є електроніка та інформаційні технології. Такі гіганти як Amazon, Intel, Microsoft, Google та Facebook інвестували десятки мільярдів доларів в Ірландію, відкриваючи тут штаб-квартири та виробництва. Ірландію через це називають Європейською силіконовою долиною.
Вакансії
Актуальні вакансії
в смарагдовій Ірландії
Надійні і перевірені нами
особисто роботодавці
Підтримка "до" та "після" працевлаштування
Актуальні вакансії
Інші вакансії
Як працює GATES?
1

Заповніть аплікацію

Прикріпіть своє портфоліо
(фото та відео)
2

Пройдіть скрін інтерв'ю

Менеджер Gates зв'яжеться з тобою протягом 3-х робочих днів
3
Інтерв'ю з работодавцем
Персональне друге інтерв'ю з погодженням
умов робочого контракту
4
Збір документів
Подача документів на робочу візу
Чи обов'язково мати візу?
Для тих, хто розглядає Великобританію чи Ірландію як варіант для працевлаштування, потрібно подбати про відповідну візу. Для працівників зі Східної Європи її оформлення є обов’язковим.

У країнах доступні повноцінні візи для довгострокової легальної роботи, тож якщо ви плануєте працювати і проживати, найкраще подбати про цей варіант, замість короткострокових візитів у кілька місяців.
Що потрібно окрім візи?
VisaHealth and Care Worker Visa та інші.
Крім візи, для роботи знадобиться дозвіл на працевлаштування від роботодавця або ж сертифікат спонсорства.
Для можливості отримання робочої візи, ви повинні подбати про такі пункти:

  • отримати пропозицію працевлаштування;
  • мати сертифікат спонсорства;
  • набрати певну кількість балів, передбачених типом візи.

Серед сфер, які зараз потребують кваліфікованих працівників у Великобританії, є вакансії у медицині, менеджменті, інженерії, соціальній сфері, сфері обслуговування, будівництві тощо. 
Які маршрути для роботи?
Серед маршрутів роботи на довготривалий термін у Великобританії — Skilled Worker VisaHealth and Care Worker Visa та інші. Основний маршрут для роботи в Ірландії — це Critical Skills Employment Permit, який має свої переваги. Наприклад, професії за цим маршрутом є дефіцитними, тож перевірка місцевого ринку праці не проводиться. 
Власникам цього дозволу можна подати заявку на негайне возз’єднання з сім’єю.
Як отримати робочу візу?
Для подачі на цю візу необхідно:
  • мати пропозицію роботи із мінімальною заробітною платою у €32000 на рік;
  • контракт терміном на 2 роки;
  • потрібні навички і рівень кваліфікації для пропонованої вакансії.
Які професії є популярними?
Серед сфер, яким необхідні кваліфіковані працівники в Ірландії — менеджмент, інженерія, медицина, фармація, освіта, архітектура, продажі.

Отримати легальну роботу з гідною оплатою ー реально. Якщо ви любите свою справу і впевнені у рівні кваліфікації ー закордонні роботодавці будуть раді вас працевлаштувати.
А спеціалісти Gates допоможуть пройти цей шлях.
Ірландія:
Ірландія – смарагдовий острів, буяючий зеленню, яка радує око цілий рік. Мальовничі природні пейзажі, зачаровуючі середньовічні замки, надзвичайно ввічливі, добрі та відкриті люди. Легенди про лепреконів та їх кошики з золотом і дорогоцінним камінням, силіконова долина Європи і просто чарівна країна.
Щороку до Ірландії іммігрує близько 50 тисяч осіб в пошуках кращої долі. В основному, це трудові іммігранти та члени їх сімей, які не просто так зупинили всій вибір саме на Ірландії.
У 2015 році Ірландія стала країною з самим високим приростом ВВП у світі +26%, а в 2021 другою в Європі по рівню оплати праці на душу населення після крихітного Люксембургу
Власний приклад:
На своєму прикладі Ірландія показала, що співпраця з розвинутими країнами і створення сприятливого клімату для бізнесу дає колосальний поштовх для розвитку країни.
Разом з тим, Ірландія є одним з найбільших експортерів м’ясо-молочної продукції до Європи, тому час від часу відкриваються квоти на тисячі позицій обвалювальників, працівників на молочні ферми, операторів виробничої лінії. Ви, мабуть, знаєте масло бренду Kerrygold, на наш погляд, одне з найсмачніших, так от - воно родом з Ірландії.
За останні роки країна почала все сильніше відчувати нестачу житла. Це тому, що приріст іммігрантів значно перевищує кількість доступного житла на ринку. Роботодавці, що співпрацюють з GATES, беруть на себе обов'язок з допомогою нашим клієнтам в розміщенні по приїзду та забезпечують їх місцем проживання на початкових етапах.
Це ж саме питання нестачі житла стало поштовхом в розвитку будівельної сфери, спричинивши будівельній бум та потребу у висококваліфікованих та досвідчених співробітниках.
Ще одним, не менш важливим напрямком, в Ірландії завжди була є медицина та фармацевтика. Через виникнення та розповсюдження вірусу COVID-19 потреба у спеціалістах даної галузі колосально зросла і тепер окрім медиків, лікарів, акушерів, парамедиків зросла потреба у дієтологах, фізіотерапевтах, санітарах, логопедах, доглядальниках, соціальних робітниках.
GATES знаходиться у постійному розвитку та пошуку найціннішої і актуальної інформації для вас. Ми весь час відслідковуємо останні оновлення імміграційної служби, а поки ми тримаємо руку на пульсі, ви вже зараз можете ознайомитися з переліком відкритих вакансій в Ірландії.
Будь ласка,
заповніть форму
Click to order
Будь ласка заповніть форму нижче
Total: 
Готовий до
імміграції?
GATES
ТИ ЗМОЖЕШ
НОВЕ ЖИТТЯ
В ТЕБЕ ВСЕ ВИЙДЕ!
НОВЕ ЖИТТЯ
ЗДІЙСНИ МРІЮ
GATES
ЗДІЙСНИ МРІЮ
WORK WITH US
WORK WITH US