Велика Британія — високорозвинена індустріальна країна, один із членів «сімки», тобто елітарного клубу найрозвиненіших країн ринкової економіки. Варто зазначити, що Лондон і досі вважається фінансовим центром світу.
Вакансії
Актуальні вакансії в Великобританії
Надійні і перевірені нами
особисто роботодавці
Підтримка "до" та "після" працевлаштування
Актуальні вакансії
Інші вакансії
Будь ласка,
заповніть форму
Як працює GATES?
1

Заповніть аплікацію

Прикріпіть своє портфоліо
(фото та відео)
2

Пройдіть скрін інтерв'ю

Менеджер Gates зв'яжеться з тобою протягом 3-х робочих днів
3
Інтерв'ю з работодавцем
Персональне друге інтерв'ю з погодженням
умов робочого контракту
4
Збір документів
Подача документів на робочу візу
Чи обов'язково мати візу?
Для тих, хто розглядає Великобританію чи Ірландію як варіант для працевлаштування, потрібно подбати про відповідну візу. Для працівників зі Східної Європи її оформлення є обов’язковим.

У країнах доступні повноцінні візи для довгострокової легальної роботи, тож якщо ви плануєте працювати і проживати, найкраще подбати про цей варіант, замість короткострокових візитів у кілька місяців.
Що потрібно окрім візи?
VisaHealth and Care Worker Visa та інші.
Крім візи, для роботи знадобиться дозвіл на працевлаштування від роботодавця або ж сертифікат спонсорства.
Для можливості отримання робочої візи, ви повинні подбати про такі пункти:

  • отримати пропозицію працевлаштування;
  • мати сертифікат спонсорства;
  • набрати певну кількість балів, передбачених типом візи.

Серед сфер, які зараз потребують кваліфікованих працівників у Великобританії, є вакансії у медицині, менеджменті, інженерії, соціальній сфері, сфері обслуговування, будівництві тощо. 
Які маршрути для роботи?
Серед маршрутів роботи на довготривалий термін у Великобританії — Skilled Worker VisaHealth and Care Worker Visa та інші. Основний маршрут для роботи в Ірландії — це Critical Skills Employment Permit, який має свої переваги. Наприклад, професії за цим маршрутом є дефіцитними, тож перевірка місцевого ринку праці не проводиться. 
Власникам цього дозволу можна подати заявку на негайне возз’єднання з сім’єю.
Як отримати робочу візу?
Для подачі на цю візу необхідно:
  • мати пропозицію роботи із мінімальною заробітною платою у €32000 на рік;
  • контракт терміном на 2 роки;
  • потрібні навички і рівень кваліфікації для пропонованої вакансії.
Які професії є популярними?
Серед сфер, яким необхідні кваліфіковані працівники в Ірландії — менеджмент, інженерія, медицина, фармація, освіта, архітектура, продажі.

Отримати легальну роботу з гідною оплатою ー реально. Якщо ви любите свою справу і впевнені у рівні кваліфікації ー закордонні роботодавці будуть раді вас працевлаштувати.
А спеціалісти Gates допоможуть пройти цей шлях.
Великобританія:
Королівство Великобританія – країна бренд, найпопулярніша у світі країна прапор та символи якої знають у найвіддаленіших куточках світу. Біг Бен, Тауерський міст, Букінгемський палац, Стоунхендж, Британський прапор, королівська сім’я, монархія, медведик падінгтон, Війна Червоної та Білої троянд, лівосторонній рух, Шекспір, Уїнстон Чечель та Гарі Потер – список асоціацій, символів та відомих людей усьому світу захоплює. Входить до Топ-10 найбільш відвідуваних країн світу.

Така далека, але кожному знайома Британія, про яку ми дізнавались зі сторінок шкільного підручник, останніх наукових досліджень чи фінансових-бізнес новин.

Сполучене королівство розвинена країна, десята у світі відповідно до списку країн за величиною валового внутрішнього продукту (ВВП), розрахованого за паритетом купівельної спроможності (ВВП за ПКС) в поточних цінах у 2020 році.

За даними Управління національної статистики Великобританії (ONS), сектор послуг є найбільшим сектором Великобританії, на який припадає понад три чверті ВВП. Сфера послуг у Великобританії охоплює багато галузей, включаючи фінанси та ділові послуги, орієнтовані на споживача галузі, такі як роздрібна торгівля, їжа та напої та розваги. Виробництво та виробництво становлять менше 21% ВВП, а сільське господарство - близько 0,60%.

Економіка Сполученого Королівства є високорозвиненим соціальним ринком і ринку орієнтованої економіки. Це п'ята за величиною національна економіка у світі, що вимірюється номінальним валовим внутрішнім продуктом (ВВП), дев'ята за величиною за паритетом купівельної спроможності (ППС) і двадцять перша за величиною за ВВП на душу населення , що становить 3,3 % світового ВВП .
Великобританія - одна з найбільш глобалізованих економік, до якої входять Англія, Шотландія, Уельс та Північна Ірландія .
Сфера послуг домінує, складаючи 79% ВВП; індустрії фінансових послуг є особливо важливим, і Лондон є другим за величиною фінансовим центром у світі. Единбург займає 21 місце у світі та 6 місце у Європі за галуззю фінансових послуг у 2021 році. Аерокосмічна промисловість Великобританії є другою за величиною національною аерокосмічною галуззю. Її фармацевтична промисловість , десята за величиною у світі, відіграє важливу роль в економіці. З 500 найбільших у світі компаній 26 мають головний офіс у Великобританії. Економіку стимулює видобуток нафти та газу в Північному морі ; її запаси були оцінені у 2,8 млрд барелів у 2016 році, хоча він є чистим імпортером нафти з 2005 року. Існують значні регіональні відмінності в процвітанні, причому Південно-Східна Англія та Північно-Східна Шотландія є найбагатшими районами душа населення. Розмір економіки Лондона робить його найбільшим містом за ВВП на душу населення в Європі.

Валютою Великобританії є фунт стерлінгів, який є четвертою за величиною резервною валютою у світі після долара США , євро та японської ієни, а також є однією з 10 найбільш цінних валют необхідних роз’яснень у світі.
Велика Британія — одна з найбільш економічно високорозвинених постіндустріальних країн світу. Основні галузі економіки: машинобудівна, електрообладнання та автоматика, корабле- та авіабудівна, електроніка, металургія, хімічна, вугільна, нафтова, паперова, харчова, текстильна, легка промисловість.
GATES знаходиться у постійному розвитку та пошуку найціннішої і актуальної інформації для вас. Ми весь час відслідковуємо останні оновлення імміграційної служби, а поки ми тримаємо руку на пульсі, ви вже зараз можете ознайомитися з переліком відкритих вакансій до Великобританії.

Click to order
Будь ласка заповніть форму нижче
Total: 
Готовий до
імміграції?
GATES
ТИ ЗМОЖЕШ
НОВЕ ЖИТТЯ
В ТЕБЕ ВСЕ ВИЙДЕ!
НОВЕ ЖИТТЯ
ЗДІЙСНИ МРІЮ
GATES
ЗДІЙСНИ МРІЮ
WORK WITH US
WORK WITH US