Візити та імміграція
Сімейна імміграція
в Великобританію
Особливості
країни
Типи віз для возз'єднання
з сім'єю
Разом ми побудуємо план нового майбутнього для твоєї родини)
Здійснювати і будувати мрії разом з сім'єю - можливо, звертайтеся до нас!

Сімейна Імміграція до Британії
відрізняється від інших країн

Особливості

Через індивідуальний підхід до кожного апліканта як до потенційного кандидата, спеціаліста, та професіонала, поняття «сімейної імміграції» для Британії матиме інший зміст.

Переваги

В першу чергу переваги надаються вашим професійним навичкам,та досвіду роботи, а не цивільному статусу апліканта.

"Сімейна Імміграція"

В даному контексті поняття «сімейної імміграції» значить – приєднання членів сім’ї (чоловіка/дружину чи дітей) до одного з партнерів, які отримали попередньо робочу візу, працюють у Великобританії та відповідають зазначеним умовам для приєднання сім’ї.
Типи віз, за якими можна возз’єднатися з сім’єю:
Student Visa
Студентська віза
Ви можете подати заяву на отримання студентської візи для навчання у Великобританії, якщо вам виповнилося 16 років і Вам було запропоновано місце на курсі від ліцензованого студентського спонсора ви маєте достатньо грошей, щоб утримувати себе та оплачувати курс - сума буде змінюватися залежно від ваших обставин.
Аплікант вміє говорити, читати, писати та розуміти англійську мову.
Ваш партнер, та діти можуть подати заявку, щоб приїхати до Великобританії або перебувати у Великобританії довше.
Короткостроковий візит
В Ірландію мріють потрапити мільйони, - яка ж красива ця країна. Хоча не кожному це вдається, так як візові вимоги достатньо високі до аплікантів. Туристична віза на короткий термін дозволяє їздити в Ірландію з метою візиту на термін до 90 днів. Це чудова можливість відкрити для себе Ірландію, побачитися з сім’єю чи навідати друзів. Однак пам’ятайте, даний тип візи не передбачає виконання будь-якої роботи, платної чи безоплатної. Винятком являється бізнес віза, яка дозволяє одноразову роботу терміном до 14 днів, наприклад викладачам, спортсменам, артистам. 

Термін дії візи:
в залежності від ваших цілей, до 90 днів.

Час очікування рішення: 
від 10 до 21 днів

Наміри для відкриття даної візи:
 • сімейний візит картинка
 • бізнес (зустрічі, конференції) картинка
 • туризм(подорожі)
 • запрошення на весілля друзів.

Візовий збір:
- 60 євро : Одноразовий в'їзд - віза на короткострокове перебування категорії С
- 100 євро : Багаторазовий в'їзд - віза на короткий термін категорії C
- на деякі програми можуть застосовуватися додаткові збори, наприклад консульський збір.

Виїзд з Ірландії та повернення додому:
Період часу, в якому вам дозволено перебувати в Ірландії, вказаний на штампі у вашому паспорті. Імміграціиній офіцер на кордоні самостійно визначає дозволений строк дозволу перебування в країні, незважаючи на строк дії візи. повинні залишити країну до закінчення терміну дії вашого дозволу. Залишатися в країні без дозволу являється порушенням імміграційного режиму.

Skilled Worker Visa
Віза кваліфікованого працівника
Віза кваліфікованого працівника дозволяє приїхати, та працювати у Великобританії, щоб зайняти посаду зі списку прохідних професій.

Подати аплікацію на візу партнера або дитини можна одночасно з подачею документів основного апліканта, але це можна зробити і пізніше, до закінчення терміну дії поточної візи спонсора.
Навчання або студентська віза
Десятки тисяч студентів з усього світу щорічно приїжджають до Ірландії на навчання. В Ірландії розмовляють англійською мовою, яка є найпоширенішою в світі, а ще в країні своєрідний акцент, який впізнають і розрізнять всюди. Навчальна віза є цікавою тим, що вона дозволяє працювати 20 годин на тиждень і через це студенти можуть швидко покрити зарплатою вартість свого навчання.
Навчання може бути короткостроковим, наприклад, мовні курси з покращення розмовної англійської мови або довгостроковим - академічний рік вивчення англійської мови чи спеціалізований курс в місцевому університеті.
Ми співпрацюємо з навчальними закладами по всій Ірландії. Якщо б ви хотіли навчатися в цій країні, будь ласка, запишіться на консультацію.

Термін дії візи:
в залежності від ваших цілей, до 360 днів

Час очікування рішення: 
1.5 місяці - 2 місяці

Наміри для відкриття даної візи:
 • Короткострокове навчання
 • Академічний рік навчання вивчення мови
 • Навчання в університеті


Візовий збір:
 • 60 євро : Одноразовий в'їзд - віза категорії D
 • 100 євро : Багаторазовий в'їзд - віза категорії D
Апліканти, що отримують таку візу, всередині країни мають протягом трьох місяців податися на карту резидента і отримати її терміном на 1 рік.

Ця віза не передбачає возз’єднання з членами сім’ї, тому якщо це питання для вас є відкритим, зверніться до нас за консультацією.

Виїзд з Ірландії та повернення додому:
Період часу, в якому вам дозволено перебувати в Ірландії, вказаний на штампі у вашому паспорті. Імміграційний офіцер на кордоні самостійно визначає дозволений строк дозволу перебування в країні, незважаючи на строк дії візи. Ви повинні залишити країну до закінчення терміну дії вашого дозволу. Залишатися в країні без дозволу є порушенням імміграційного режиму.

Start-Up Visa
Створення інноваційного бізнесу
в Великобританії
Якщо ви хочете створити інноваційний бізнес у Великобританії - це має бути така ідея, що відрізняється від усього іншого на ринку. Якщо ви віднайдете щось унікальне - тоді ця віза для вас.
Партнер та діти можуть подати заявку на приєднання або на перебування у Великобританії
як "утриманці".
Якщо їх заявки будуть успішними, їх візи закінчаться в ту ж дату, що і віза основного апліканта.
Робота
Ірландія - привабливий напрямок трудової імміграції. Щороку країна запрошує на роботу спеціалістів дефіцитних професій, таких як програмістів, інженерів чи лікарів, а також прохідними є професії в сфері будівництва, харчового сектору, транспортного сервісу та професій, які періодично проходять по квотам на м’ясокомбінати, молочні, грибні ферми, садові господарства. Щоб працювати в Ірландії потрібно спершу отримати Робочий дозвіл на працевлаштування в Департаменті праці, підприємництва та інновацій (DJEI).

Типи робочих дозволів:

 • CriticalskillEmployment Permit - професії із дефіцитного списку професій. Тобто якщо вакансія, на яку ви претендуєте, знаходиться в списку найнеобхідніших професій на ринку праці. В більшості випадків для такого робочого дозволу аплікант має мати вищу освіту за фахом, а члени його сім’ї можуть подаватися на візу та приєднуватися до основного апліканта разом з ним

 • GeneralEmploymentPermit – професії із загального переліку професій, на які дозволено аплікувати іноземним кандидатам, включаючи прохідні професії по квотам.Членів сім’ї можна приєднати тільки через рік від дати офіційного працевлаштування і старту роботи.

Термін робочих дозволів:
В залежності від строку вашого контракту, до 2 років.

Час очікування рішення (розгляду візових аплікацій):
Приблизно 3 місяці.

Відслідковувати терміни можна тут:
https://enterprise.gov.ie/en/What-We-Do/Workplace-and-Skills/Employment-Permits/Current-Application-Processing-Dates/

Вартість збору за робочий дозвіл:
€1000

Ми знаємо всі прохідні професії, а також весь процес відкриття робочого дозволу від початку і до кінця, звертайтеся до нас.

Після отримання робочого дозволу на візначений термін, необхідно подати на робочу візу.
Ця віза необхідна для перетину кордону і фіксації дати в’їзду в країну - на основі цієї візи ви отримаєте карту резидента терміном на 1 рік з правом подальшого продовження.

Термін дії візи:
90 днів.

Час очікування:
3 тижні

Наміри для відкриття даної візи:
 • Робота
Візовий збір:
 • 60 євро : Одноразовий в'їзд
 • 100 євро : Багаторазовий в’їзд
Investor visa
Інвесторська віза
Ви можете подати заявку на візу інвестора, якщо ви хочете інвестувати 2 000 000 фунтів стерлінгів або більше у Великобританію.
Члени вашої родини ("утриманці") можуть приєднатися до вас, якщо ви перебуваєте у Великобританії за цією візою.
Члени вашої родини повинні подати заяву на отримання власної візи.
Innovator visa
Інноваторська віза
Ви можете подати заявку на візу новатора, якщо
ви хочете створити та вести інноваційний бізнес у Великобританії.
Це повинно відрізнятися від усього іншого на ринку. Ваш бізнес або бізнес-ідея має бути схвалена затвердженим органом, також відомим як орган підтримки.
Партнер та діти можуть подати заявку на приєднання до вас або на перебування у Великобританії як ваші "утриманці". Якщо їх заявки будуть успішними, їх візи закінчаться в ту ж дату, що і ваша.
Short-term work visas
Temporary Worker (T5)
Віза тимчасового працівника
Віза тимчасового працівника за різними призначеннями: благодійна, творча або спортивна, віза релігійного працівника.

За цим типом візи ви також маєте право приєднати свою родину.
Dependant Visa
Для тих, хто планує проживати і працювати у Великобританії
чи Ірландії разом з сім’єю, існує окремий тип візи, який дозволяє возз’єднання. Він має назву Dependant.
Переваги візи Depandant?
Для тих, хто розглядає Великобританію чи Ірландію як варіант для працевлаштування, потрібно подбати про відповідну візу. Для працівників зі Східної Європи її оформлення є обов’язковим.

У країнах доступні повноцінні візи для довгострокової легальної роботи, тож якщо ви плануєте працювати і проживати, найкраще подбати про цей варіант, замість короткострокових візитів у кілька місяців.

Серед плюсів візи:
 • заявка є безплатною;
 • можна гарантовано претендувати на заробітну плату не меншу мінімальної;
 • доступні безліч професій;
 • перед розглядом вашої кандидатури роботодавець не зобов’язаний попередньо брати до уваги місцевий ринок.
Як отримати візу Depandant?
Під категорію такої візи підпадають іноземні громадяни, які підтверджені законом як залежні члени родини, постійно проживають з власником робочого дозволу, не навчаються і постійно перебуватимуть в країні. 

Для Великобританії під візу типу Dependant підпадають такі члени сім’ї: 
 • дружина, чоловік, громадянський партнер;
 • діти до 18 років, включаючи тих, які народилися протягом періоду перебування в країні;
 • діти після 18, які вже знаходяться у Великобританії в якості залежних членів сім’ї.
Обов’язковою передумовою до подачі заявки є доказ справжності стосунків, а також наявність коштів для забезпечення під час проживання.
Хто повинен подаватися?
Подаватися на візу повинен кожен член сім’ї окремо, а також сплатити візовий збір. 
Скільки часу розглядається запит?
Розгляд і затвердження займає приблизно 3 тижні.
Куди звернутись за допомогою?
Для консультацій, а також допомоги з оформленням віз, звертайтесь до спеціалістів Gates за контактами, вказаними на сайті.

Будемо раді вам допомогти!
Плануєте за кордон? Ми завжди раді допомогти!
Будь ласка, заповніть форму
Яка віза вас цікавить?
Надсилаючи цю форму ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних