Гарячі лінії зв'язку


Тут ви можете знайти найнеобхіднішу інформацію за версією GATES. З турботою про вас та розумінням, які види підтримки можуть знадобитись вам в країні, ми підготували для цінну інформацію гід: #номери призначені для надзвичайних ситуацій; #консульства та посольства вашої країни, гарячих ліній підтримки.

Ми розуміємо, як важко знайти достовірну інформацію, коли ти тільки приїхав до нової країни, тому раді бути для вас корисними та допомогти вам.


#номери призначені для надзвичайних ситуацій
Як для Великобританії так і для Ірландії данні номери є дійсними:

999 - основний номер екстреної служби

Це номер екстреної служби для поліції, швидкої допомоги, пожежної охорони, берегової охорони, порятунку скелі, порятунку гір, порятунку печер тощо.
Зверніть увагу на важливе слово "НАДЗВИЧАЙНА СЛУЖБА” - цей номер слід використовувати лише тоді, коли потрібна екстрена допомога екстрених служб - наприклад, хтось серйозно хворий або поранений або злочин триває.
Дзвінки безкоштовні і 999 можна набрати з заблокованого мобільного телефону.

112 - номер екстреної служби

Це працює точно так само, як 999, і направляє вас до того самого центру екстрених викликів. Найголовніше в 112 - це те, що він буде працювати на мобільному телефоні в будь-якій точці світу. До речі, вимога ЄС полягає в тому, що центри виклику екстрених служб повинні надавати послуги перекладу. У Великобританії 112 також працює на стаціонарних телефонах.
Дзвінки безкоштовні, 112 можна також набрати з заблокованого мобільного телефону.

101 - номер екстреної служби для міліції

Використовуйте 101, коли ви хочете зв’язатися з поліцією, але це не надзвичайна ситуація - тобто негайна реакція не потрібна та / або не буде служити для будь-якої мети.
Наприклад, у вас вкрали машину, пошкодили майно, зламали будинок.
Загальним правилом є "якщо злочин на даний час не триває, використовуйте 101."
101 також можна використовувати для надання інформації про скоєний злочин або для звернення до поліції за загальним запитом.

111 - Номер екстреної медичної допомоги

Доступно по всій країні. Використовуйте цей номер телефону для зв'язку з медичними службами: захворювань та незначних травм, коли життю не загрожує, але ви хотіли б порадитись із лікарем, що робити далі.
Зателефонувавши на номер 111 - це хороший спосіб отримати консультацію фахівця щодо варіантів догляду, якщо ви не впевнені, що робити.
Існують також деякі телефони спеціалістів для конкретних злочинів:
Антитерористична гаряча лінія: 0800 789 321 або через Інтернет
Зловмисники (анонімно повідомляти про злочини) : 0800 555 111 або через Інтернет
Екшн-шахрайство (за шахрайство або кіберзлочини) - 0300 123 2040 або через Інтернет
Британська транспортна поліція (для інцидентів у поїздах або на метро): 0800 40 50 40 або через ІнтернетЯкщо вам потрібно поговорити про проблеми з психічним здоров’ям, є деякі рекомендовані урядом послуги.

Ø «Самарітанами» керують навчені волонтери та пропонують конфіденційну послугу прослуховування людей, яким потрібен хтось, з ким поговорити. Зв’яжіться з Samaritans за номером 116 123 або jo@samaritans.org.uk .
Ø Благодійна організація " Розум " з питань психічного здоров'я пропонує безліч чудових ресурсів, включаючи служби довіри та інструменти для подолання кризи.
Ø Shout пропонує допомогу текстовими повідомленнями цілодобово. Відправте текст 85258, щоб поговорити з навченим волонтером.
Ø Якщо вам не виповнилося 19 років, ви можете зв’язатися з Childline за номером 0800 1111, щоб отримати консультацію та підтримку психічного здоров’я.

Наркологічні та алкогольні служби у Великобританії

Якщо вас турбують проблеми з наркотиками чи алкоголем, ви можете отримати допомогу від NHS, як і з будь-якою іншою медичною проблемою. По-перше, зв’яжіться зі своїм лікарем загальної практики, щоб обговорити ваші проблеми та отримати пораду щодо найкращого курсу лікування.
Якщо вам неприємно обговорювати це зі своїм лікарем загальної практики, зателефонуйте на телефон допомоги Франка за номером 0300 123 6600 або знайдіть місцеві консультативні та лікувальні служби на веб-сайті Frank .
Drinkline - це національна служба довіри до алкоголю, з якою можна зв’язатись конфіденційно за номером 0300 123 1110. Групи підтримки, такі як Анонімні алкоголіки, також можуть запропонувати безкоштовну допомогу.
Сайт Adfam деталізує асортимент алкоголю і наркотиків підтримки послуг.

Послуги для дітей та сім'ї у Великобританії

Домашнє насильство або жорстоке поводження
  • National Domestic Abuse Helpline: 0800 2000 247 or Refuge website.
  • Women’s Aid: find a local service online.
  • Citizens Advice: provides an online directory of support options.

Національна довідкова телефонна лінія з питань домашнього насильства: 0800 2000 247 або веб-сайт "Притулок” .

Для отримання інформації та підтримки щодо домашнього насильства:

  • Цілодобова національна телефонна допомога для телефонної допомоги для жінок: 1800 341 900
  • Працює цілодобово, 7 днів на тиждень.
  • Ви також можете отримати інформацію про домашнє насильство за адресою helpline@womensaid.ie . Зверніть увагу, що ми не можемо надати постійну підтримку електронною поштою. ** Послуга електронної пошти Телефон довіри закритий з 23 грудня до 4 - го січня. Будь ласка, зв'яжіться з нами за нашою цілодобовою телефонною лінією безкоштовного телефонного зв'язку 1800 341 900, якщо ваш запит є терміновим. **

Для загальних запитів адміністрації (зазначені нижче контактні особи адміністрації не є конфіденційними):

Телефон: 01 6788858

Електронна адреса: info@womensaid.ie (ТІЛЬКИ для адміністративних запитів - це не контактний контакт з електронною поштою у відділі довіри Національного телефонного зв’язку, для підтримки Національної служби довіри через електронну пошту звертайтесь на helpline@womensaid.ie )Послуги, пов’язані зі злочинністю, у Великобританії:
Тероризм
Гаряча лінія з питань боротьби з тероризмом: 0800 789 321 або повідомте в Інтернеті .
Уряд : Інтернет-інструмент для повідомлення про незаконний або шкідливий вміст, знайдений в Інтернеті.
MI5: повідомляйте деталі службі безпеки в режимі онлайн або за телефоном 0800 111 4645.
Шахрайство
Шахрайство з діями: урядова агенція з питань шахрайства. Повідомте через Інтернет або за телефоном 0300 123 2040.
Злочин на ґрунті ненависті
True Vision: повідомте про злочини на ґрунті ненависті в Інтернеті місцевій поліції.
Комунальні та телекомунікаційні послуги у Великобританії
Газ: зателефонуйте за номером екстреної служби, наданим National Grid у Великобританії, якщо ви відчуваєте запах газу - 0800 111 999.
Електроенергія: повідомте про відключення електроенергії, зателефонувавши до британських електромереж за номером 0800 31 63 105 або через Інтернет .
Повінь: для витоків води зверніться до свого постачальника. Якщо ви стурбовані повені, зателефонуйте на Floodline за номером 0345 988 1188, або ви також можете повідомити про повінь в Інтернеті .
Послуги LGBTQ + у Великобританії
ЛГБТ-фонд : благодійна організація, що пропонує поради та підтримку .
Стоунволл: благодійна кампанія за рівність ЛГБТ.
Уряд: поради та ключові контакти для підтримки ЛГБТ.
Послуги бездомних у Великобританії
Притулок: благодійна організація, що пропонує послуги з бездомності, а також Інтернет-інструмент для звернення до вашої ради з проханням про допомогу в житлі.
Криза: благодійна організація, що пропонує житло та освіту для бездомних людей. Підтримка житла доступна за номером 020 7426 5685.
Послуги для тварин у Великобританії
Уряд: повідомте про загиблу або поранену тварину в Інтернеті .
Благодійні організації для захисту тварин: RSPCA (Англія та Уельс), SSPCA (Шотландія), USPCA (Північна Ірландія).
PDSA: порада щодо того, що робити, якщо ваш вихованець зник безвісти.
Туристичні послуги у Великобританії
NHS: керівництво для доступу до екстреної медичної допомоги, якщо ви відвідуєте Великобританію з - за кордону.
Уряд: адреси та контактні дані посольств у Великобританії.
Втрачене або викрадене майно у Великобританії
Уряд: скасувати втрачений або викрадений паспорт або водійські права через Інтернет.
Втрачені або викрадені банківські картки: багато великих банків дозволять вам повідомляти про втрачені або викрадені картки у своєму додатку для мобільних банків. Якщо це неможливо, вам потрібно буде зателефонувати їм безпосередньо. Номери включають Barclays (0800 400 100), HSBC (0345 600 7010), Lloyds Bank (0800 096 9779), Natwest (0370 600 0459), Nationwide (0345 600 6611), Santander (0800 9 123 123).
Загальноєвропейські екстрені номери
Якщо у вас є надзвичайна ситуація в будь-якій точці Європи, ви можете зателефонувати на номер 112 з будь-якого телефону, щоб поговорити зі службою екстреної допомоги. Якщо ви зателефонуєте на номер 112 у Великобританії, це переведе вас до того самого центру екстрених служб, як якщо б ви зателефонували до 999.

Поломка транспортного засобу

Республіка Ірландія

Якщо ви їдете на власному автомобілі, можливо, у вас є страховка, яка є частиною вашої страховки, тому перед поїздкою проконсультуйтеся зі страховиком.

Ви також можете взяти обкладинку з деталями від Автомобільної асоціації в Ірландії. Вам потрібно буде зареєструватися як мінімум на рік членства (вартість становить приблизно 120 євро).

Зверніться до служби аварійного зв’язку Автомобільної асоціації (AA) за номером 1800 66 77 88

Північна Ірландія

Ви можете отримати допомогу на дорозі в Північній Ірландії від Королівського автомобільного клубу (RAC) , що є еквівалентом AA. У RAC вказані ціни на короткострокове покриття та допомогу на дорогах.

Зверніться до служби аварійного обслуговування Королівського автомобільного клубу (RAC) за номером 0333 2000 999

Послуги туристичної підтримки

Республіка Ірландія

Ті, хто стають жертвами злочину, перебуваючи в Ірландії, можуть звернутися до Ірландської служби туристичної допомоги (ITAS). Співробітники ITAS можуть володіти низкою іноземних мов і зможуть допомогти у вирішенні будь-яких проблем, які стикаються з людьми після злочину. Інформаційні брошури доступні у всіх туристичних бюро.

Години роботи: з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00; Неділі та святкові дні з 12:00 до 18:00

Контактні дані: Місцевий телефон: 1890 365 700 (лише з ірландських телефонних номерів); електронна адреса: info@itas.ie

ITAS, Пірс-стріт-Гарда, Пірс-стріт, Дублін 2, D02 W289. Тел .: +353 1666 9354/1890 365 700 (місцевий номер)

ITAS, 6-7 Hannover Street East, головний офіс, Дублін 2, D02 W320. Тел .: +353 1666 0562 (за межами Ірландії)

Північна Ірландія

Ті, хто став жертвою злочину в Північній Ірландії, можуть звернутися до служби підтримки жертв Північної Ірландії . Співробітники та волонтери будуть говорити та допомагати потерпілим, членам їхніх родин та свідкам, причетним до злочину.

Години роботи: понеділок, вівторок, середа, п’ятниця з 9:00 до 17:00, четвер з 9:00 до 20:00

Контактні дані: Служба підтримки жертв, штат Нью-Йорк, центральний офіс, 1-й поверх будинку Олбані, вул. Вікторія 73-75, Белфаст, BT2 7AF. Тел .: +44 (0) 28 90 244039; електронна адреса: info@victimsupportni.org.uk


Кібербезпека Кіберзлочинність
Ірландія: https://www.garda.ie/en/crime/cyber-crime/.
Служба, промисловий, професійний та технічний союз (SIPTU) представляє понад 180 000 працівників практично з усіх категорій зайнятості майже в кожному секторі економіки Ірландії. SIPTU надає досвід, досвід та резервні послуги, необхідні для надання допомоги працівникам у взаємодії з роботодавцями, урядом та установами з питань виробничих відносин.
7. Центр із захисту прав працюючих в Ірландії [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://workersrightscentre.ie/ . - https://www.siptu.ie/
Британія: https://www.nationalcrimeagency.gov.uk/what-we-do/crime-threats/cyber-crime
ПОВІДОМИТИ ПРО ШАХРАЙСТВО 0300 123 2040 (3) https://www.actionfraud.police.uk/.


Посольства-консульства для
Ірландії і Великобританії:
Арменія
Азейбаржан
Білорусь
Болгарія

Естонія
Литва
Латвія
Грузія
Угорщина

Казахстан
Молдова
Польща
Румунія

Росія
Узбекистан
Україна
Armenia
Embassy of Armenia in the United Kingdom
Консульство
в Ірландії
Armenia
National Day 21st September
EMBASSY OF ARMENIA
25A Cheniston Gardens, London W8 6TG
Tel: +4420 7938 5435. Fax: +4420 7938 2595.
E-Mail: armembassyuk@mfa.am/armconsularuk@mfa.am
Website: www.uk.mfa.am
Станция метро: High Street Kensington (Circle (Кольцевая))Кенсингтон и Челси (Kensington & Chelsea) Адрес: 25a Cheniston Gardens, Kensington, London W8 6TG+44 (0) 20 7938 5435пн-чт – с 9:00 до 18:00
Консульство
в Британії
BELARUS
Відсутнє
Консульство
в Ірландії
BELARUS
National Day: 3rd July
EMBASSY OF THE REPUBLIC OF BELARUS
Address: 6 Kensington Court, W8 5DL, London, United Kingdom
Tel: +44-207-937-3288. Fax: +44-207-361-0005.
E-mail: uk.london@mfa.gov.by
Web page: www.uk.mfa.gov.by
Станция метро: High Street Kensington (Circle (Кольцевая))Кенсингтон и Челси (Kensington & Chelsea) Адрес: 6 Kensington Court, London W8 5DL+44 (0) 207 937 3288пн-пт – с 9:30 до 12:30
Консульство
в Британії
BULGARIA
National Day: 3rd March
EMBASSY OF THE REPUBLIC OF BULGARIA
22 Burlington Road, Ballsbridge, Dublin 4
Tel: 01 660 3293 / 01 660 3022. Fax: 01 660 3915.
E-Mail: Embassy.Dublin@mfa.bg
Web page: www.mfa.bg/embassies/ireland
Her Excellency Mrs. Gergana Karadjova Cloghernagh
Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary Glenamuck Road South
Mr. Ilian Karadjov Carrickmines
Dublin 18, D18 V0N7
Bulgaria Mission accredited to in Oslo
Address: Tidemands gate 11, 0244, Oslo, Norway
Консульство
в Ірландії
bulgaria
Embassy of the Republic of Bulgaria in London – Великобританія
http://bulgarianembassy-london.org/
86-188 Queen’s Gate
London SW7 5HL
Tel: +44 20 7581 3144, +44 20 75849400
Fax: +44 20 7584 4948
Facebook: https://www.facebook.com/bulgarianembassylondon
Consular Section Admission Hours:
Monday to Friday 9:00 – 13:30
All consular services by appointment only on consular.london@mfa.bg
Visa applications by appointment only on consular.london@mfa.bg
Phone: +472-255-4040
Email: Embassy.Oslo@mfa.bg
Website URL: www.mfa.bg/embassies/norway
Bulgaria Consulate in Reykjavík
Address: Miðhús 38, IS-112, Reykjavík, Iceland
Phone: +354-551-8836
Email: sigriduri@simnet.is


Консульство
в Британії
ESTONIA
National Day: 24th February
EMBASSY OF THE REPUBLIC OF ESTONIA
3rd Floor, Block E, Iveagh Court, Harcourt Road, Dublin 2
Tel: (353 1) 478 88 88. Fax: 01 478 8887.
E-Mail: embassy.dublin@mfa.ee
Web page: https://dublin.mfa.ee/
Консульство
в Ірландії
estonia
Estonian Embassy in London
https://london.mfa.ee/
44 Queen’s Gate Terrace LONDON SW7 5PJ
+44 (0) 20 75893428
london@mfa.ee
he phone line for visa and passport information is open:
Monday to Friday 10 am – 1 pm
Tel: +44 (0)20 783 85 388
E-mail: Consul.London@mfa.ee
General contact information:
Tel: +44 (0)20 758 93 428
E-mail: london@mfa.ee
Консульство
в Британії
georgia
National Day: 26th May
EMBASSY OF GEORGIA
17 Morehampton Road, Donnybrook, Dublin 4.
Tel: 01 905 9191 / 01 531 1190.
E-Mail: dublin.emb@mfa.gov.ge
Консульство
в Ірландії
georgia
Станція метро: Shepherd's Bush (Central (Центральна))Хаммерсміті і Фулхем (Hammersmith & Fulham) Адреса: 4 Russell Gardens London W14 8EZпн-пт - з 9:00 до 18:00+ 44 207 348 19 41
Сайт: uk.mfa.gov.ge
Georgia Embassy in London
Address: 4, Russell Gardens, Kensington, W14 8EZ, London, United Kingdom
Phone: +44-20-7348-1941
+44-20-7348-1942
Fax: +44-20-7603-6682
Emailembassy@geoemb.plus.com
consular@geoemb.plus.com
Website URL: www.uk.mfa.gov.ge
Консульство
в Британії
hungary
National Days: 15th March, 20th August, 23rd October
EMBASSY OF HUNGARY
2 Fitzwilliam Place, Dublin 2
Tel: 01 661 2902 / 01 661 2903 / 01 661 2905. Fax: 01 661 2880
E-Mail: mission.dub@mfa.gov.hu
Web page: www.mfa.gov.hu/emb/dublin
Консульство
в Ірландії
Hungary
Embassy of Hungary London
Сайтhttps://london.mfa.gov.hu/eng
35 Eaton Place, London SW1X 8BY
Country code: 00 44 (0)
Phone: 20 7201 3440
Consular Phone (during office hours): 20 7235 5218
Emergency:
+36 80 36 80 36
+36 30 36 36 111 (WhatsApp message)
+36 30 36 36 555 (Viber message)
Fax: 20 7823 1348
Ambassador:
Ferenc Kumin, PhD
E-mail: mission.lon[at]mfa.gov.hu
Konzuli e-mail: konz.lon@mfa.gov.hu
Консульство
в Британії
KAZAKHSTAN
Консульство Казахстану в Корку розташоване в Будинку шестикутників, і з ним можна зв’язатися за телефоном (21) 497 6500 та 87 410 3295, а також електронною поштою sarah.kent@kentech.ie . Консульство Казахстану в Корку контролюється посольством у Лондоні .
https://www.embassypages.com/kazakhstan-consulate-cork-ireland
Kazakhstan Mission accredited to in London
АдресаHexagon House
Корк
Ірландія
Телефон(+353) (21) 497 6500
(+353) 87. 410 3295
Факс(+353) (21) 497 6578
Електронна поштаsarah.kent@kentech.ie
Консульство
в Ірландії
KAZAKHSTAN
National Day: 16th December
EMBASSY OF THE REPUBLIC OF KAZAKHSTAN
Address: 125 Pall Mall, SW1Y 5EA, London, United Kingdom
Tel: 0044 207 925 1757. Fax: 0044 207 930 8990.
E-Mail: london@mfa.kz
London@kazembassy.org.uk
Web page: www.kazembassy.org.uk
Consular Section of the Embassy
Tel: 0044 207 925 7522. Fax: 0044 207 389 0600
E-mail: consulate@mfa.kz
Consulate@kazembassy.org.uk
Станція метро: Charing Cross (Bakerloo (Бейкерлоо))Вестминстер (Westminster)
Адрес: 125 Pall Mall, SW1Y 5EA, London
+44(0)207 925 1757
Пн-Пт: 09:00 - 13:00, 14:30
- 19:00 kazembassy.org.uk
Консульство
в Британії
latvia
National Day: 18th November
EMBASSY OF THE REPUBLIC OF LATVIA
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77.
Tel: 01 478 0161. Fax: 01 478 0162.
E-Mail: embassy.ireland@mfa.gov.lv
Web Page: www.am.gov.lv/ireland / www.latvia.ie / www.latvija.ie
Consular Section
Tel: 01 478 0156 Fax: 01 478 0162.
E-mail: consulate.ireland@mfa.gov.lv
Консульство
в Ірландії
latvia
MINISTRY OF FOREIGN AFFAIRS
OF THE REPUBLIC OF LATVIA
Станція метро: Baker Street (Bakerloo (Бейкерлоо))Вестминстер (Westminster)
Адрес: 45 Nottingham Place, London, W1U 5LY, United Kingdom
+44 (0) 20 731 200 41
пн-пт – с 10:00 до 16:00
www.mfa.gov.lv
Консульство
в Британії
LITHUANIA
National Day: 16th February
EMBASSY OF THE REPUBLIC OF LITHUANIA
47 Ailesbury Road, Ballsbridge, Dublin 4
Tel: 01 203 5737. Fax: 01 283 9354.
E-Mail: amb.ie@urm.lt
Web page: http://ie.mfa.lt
konsuliniai klausimai: +353 (1) 9609088
Consular Section
Tel: 01 203 5757
E-Mail: konsulinis.ie1@urm.lt
Консульство
в Ірландії
LITHUANIA
Lithuanian Embassy in London, United KingdomAddress
Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, UNITED KINGDOM
E-mailamb.uk@urm.lt
Phone +44 (20) 38077551 (for consular information); +44 (0)20 7592 2840
Website: http://uk.mfa.lt
Fax +44 (0)20 7592 2864
Консульство
в Британії
Moldova
National Day: 16th December
EMBASSY OF THE REPUBLIC OF KAZAKHSTAN
Address: 125 Pall Mall, SW1Y 5EA, London, United Kingdom
Tel: 0044 207 925 1757. Fax: 0044 207 930 8990.
E-Mail: london@mfa.kz
London@kazembassy.org.uk
Web page: www.kazembassy.org.uk
Consular Section of the Embassy
Tel: 0044 207 925 7522. Fax: 0044 207 389 0600
E-mail: consulate@mfa.kz
Consulate@kazembassy.org.uk
Станция метро: Charing Cross (Bakerloo (Бейкерлоо))Вестминстер (Westminster)
Адрес: 125 Pall Mall, SW1Y 5EA, London
+44(0)207 925 1757
Пн-Пт: 09:00 - 13:00, 14:30
- 19:00 kazembassy.org.uk
Консульство
в Ірландії
Moldova
Moldova Mission accredited to in London
Embassy of the Republic of Moldova to the United Kingdom
Address: Chiswick, Calea Edensor,Scuarul Dolphin nr.5, W4 2ST, London, United Kingdom
Phone
+44-20-8995-6818
+44-20-8996-0546
Fax: +442-0899-56927
Email
embassy.london@mfa.md
Consul. london@mfa.md
Website URL
http://www.britania.mfa.gov.md/
Консульство
в Британії
poland
National Day: 3rd May
EMBASSY OF THE REPUBLIC OF POLAND
5 Ailesbury Road, Ballsbridge, Dublin 4
Tel: 01 283 0855. Fax: 01 269 8309.
E-mail: Dublin@msz.gov.pl
Web page: www.dublin.msz.gov.pl
Consular Section
4–8 Eden Quay, 3rd Floor, Dublin 1
Tel: 01 871 8020. Fax: 01 872 7792.
E-mail: dublin.consul@msz.gov.pl
Консульство
в Ірландії
poland
Polish Embassy in London
Embassy of the Republic of Poland in London
address: 47 Portland Place, London W1B 1JH
telephone: + 44 207 2913 520
e-mail: londyn@msz.gov.pl

Consular Section Embassy of the Republic of Poland in London
address: 10 Bouverie Street, EC4Y 8AX London
telephone: +44 207 8228 900
e-mail: londyn.konsulat@msz.gov.pl
Social media
Twitter: @PolishEmbassyUK
Facebook: @PolishEmbassyUK
http://gov.pl/web/unitedkingdom
Консульство
в Британії
romania
National Day: 1st December
EMBASSY OF ROMANIA
26 Waterloo Road, Dublin 4
Tel: 01 668 1085, 01 668 1275 Fax: 01 668 1761
E-mail: dublin@mae.ro
Web Page: http://dublin.mae.ro
Address
in Dublin
26 Waterloo Road
Dublin
Ireland
Phone
+353-1-6681275
+353-1-6681085
Fax
+353-1-6681761
Email
dublin@mae.ro
Website URL
http://dublin.mae.ro
Консульство
в Ірландії
romania
Romania Embassy in London
Address: Arundel House, 4 Palace Green, Kensington Gardens, Kensington, W8 4QD, London, United Kingdom
Phone: +44-207-937-9666
Fax: +44-207-937-8069
Email: londra@mae.ro
Website URL: http://londra.mae.ro
http://london.mae.ro
Romania Consulate in London
Address
M.E.I.C. House 344 Kensington High Street
W14 8NS, London, United Kingdom
Phone+44-20-7602-9833
Fax+44-20-7602-4229
Email:londra.cons@mae.ro
Консульство
в Британії
Russia
National Day: 12th June
EMBASSY OF THE RUSSIAN FEDERATION
Address in Dublin
184-186 Orwell Road, Rathgar, Dublin, Ireland
Tel: 01 492 2048. Fax: 01 492 3525
E-mail: russianembassydublin@mid.ru
Web page: www.ireland.mid.ru
Consular / Visa Section
Tel: +353-1-4922048. Fax: +353-1-4926938
E-mail: dublin.consul@mail.ru
Консульство
в Ірландії
Russia
Станція метро: Queensway (Central (Центральная))Вестминстер (Westminster) Адрес: 6-7 Kensington Palace Gardens, London, W8 4QP+44 (0) 20 7229 6412пн-пт – с 8:45 до 17:00 rus.rusemb.org.uk
Russia Embassy in London
Address: 6/7 Kensington Palace Gardens, W 8 4QP
London, United Kingdom
Phone:
+8-10-44-207-229-64-12
+8-10-44-207-229-72-81
+8-10-44-207-243-14-10
+8-10-44-207-792-31-42
Fax
+8-10-44-207-727-86-25
Email
office@rusemblon.org
Website URL
http://www.rusemb.org.uk//
Russia Consulate in Edinburgh
Address: 58 Melville St., EH3 7HF
Edinburgh, United Kingdom
Phone +8-10-44-131-225-70-98
Fax +8-10-44-131-225-95-87
Email: visa@edconsul.co.uk
Website URL
http://edinburgh.mid.ru/
Consulate of Russia in United Kingdom
Address: 5 Kensington Palace Gardens, W 8 4QS
London, United Kingdom
Phone
+8-10-44-207-229-80-27
+8-10-44-207-792-84-73
Fax
+8-10-44-207-229-32-15
Email
info@rusemblon.org
Консульство
в Британії
Ukraine
Ukraine Embassy in Dublin 4
National Day: 24th August
EMBASSY OF UKRAINE
Address: 16 Eglin Road, Ballsbridge, Dublin 4, Ireland
Tel: +353-1-668-5189/ Consular Section 01 668 8601 Fax: +353-1-669-7917.
E-Mail: emb_ie@mfa.gov.ua
Web page: http://ireland.mfa.gov.ua/en
Email: ukrembassy@eircom.net
ukrconsul@eircom.net
Website URL: http://ireland.mfa.gov.ua/
Консульство
в Ірландії
ukraine
Станція метро: Holland Park (Central (Центральная))Кенсингтон и Челси (Kensington & Chelsea) Адрес: 60 Holland Park, London W11 3SJ+44 75 5348 3628пн-пт с 9:00 – 13:00, с 14:00 до 18:00 uk.mfa.gov.ua
Ukraine Embassy in London
Address: 60, Holland Park, Kensington, W11 3SJ
London, United Kingdom
Phone: +44-20-77276312
+44-20-72438923
Fax: +44-20-77921708
Email: emb_gb@mfa.gov.ua
Website URL: www.ukremb.org.uk
Ukraine Consulate in Edinburgh
Address: 8, Windsor Street, Scotland, EH7 5JR
Edinburgh, United Kingdom
Phone: +44-131-5560023
Fax: +44-131-5573460
Email: gc_sc@mfa.gov.ua
edinburgh@consulateukr.co.uk
Website URL
http://edinburgh.mfa.gov.ua/
Консульство
в Британії
uzbekistan
National Day:
EMBASSY OF THE REPUBLIC OF UZBEKISTAN
Немає посольства в Ірландії
Email:
General
info@uzembassy.uk
Political Affairs
politics@uzembassy.uk
Consular Section
consul@uzembassy.uk
Trade & Investment
economy@uzembassy.uk
Culture & Education
culture@uzembassy.uk
Ambassador’s Office
secretary@uzembassy.uk
Консульство
в Ірландії
Uzbekistan
Uzbekistan Embassy in London
Address: 41 Holland Park, Kensington
W11 3RP, London, United Kingdom
Phone +44-207-229-7679
Fax+44-207-229-7029
Email: info@uzbekembassy.org
Website URL www.uzbekembassy.org
Консульство
в Британії