Блог

Як іммігрувати за кордон

Для переїзду за кордон є багато способів, але основними і найпоширенішими залишаються трудова і сімейна імміграція. 
Як Великобританія, так і Ірландія є гарним вибором для проживання разом із сім’єю або ж зміни місця роботи, адже мають стабільну економіку і безліч вакансій, які потребують кваліфікованих працівників у найрізноманітніших галузях.
Основне, що знадобиться в обох випадках ー відповідний тип візи, який дозволить в’їзд і проживання у країні. 
Вибір візи для працевлаштування залежить:
  • від навичок і кваліфікації;
  •  наявності або відсутності пропозиції роботи;
  •  планів, пов’язаних із сім'єю:
  • виду діяльності.
Для Британії найбільш поширеною і підходящою для працівників зі Східної Європи є Skilled Worker Visa або ж Віза Кваліфікованого працівника, яка дозволяє залишитись і працювати в країні протягом 5 років, після чого податися на безстрокове перебування і подальше громадянство. 
Серед інших типів віз існують окремі варіанти для медичних працівників, підприємців тощо.
Сімейна імміграція передбачає приєднання до члена сім’ї за його типом візи, або окремий вид з тих, які дає на вибір Міністерство внутрішніх справ. Також можна переключитися із вже наявного типу візи на сімейний.
Емігрувати за сімейною візою можна в якості:
  • партнера, нареченого, одного з подружжя;
  • дитини;
  • одного з батьків;
  • родича-доглядальника.
Кожен із типів віз має свої особливості і вимоги. Якщо вас цікавить еміграція за конкретним з них, спеціалісти Gates проконсультують і допоможуть підібрати той, який найкраще підходитиме саме у вашому випадку.
Щодо трудової імміграції в Ірландію, усі іноземці, які не є громадянами ЄС, мають отримати дозвіл на працевлаштування. Основним і найпоширенішим з них є Critical Skills Employment Permit, який також передбачає набір кваліфікованих працівників для заповнення дефіцитних галузей. Окремо для в’їзду в країну необхідна віза, а також проходження інтерв’ю із роботодавцем для успішного працевлаштування. 
Після легального перебування в країні протягом двох років, є можливість подаватися на проживання і роботу в країні без спеціального дозволу.
Щодо сімейної імміграції, вона можлива як варіант возз’єднання через Critical Skills Employment Permit або ж за іншими видами. Члени сім’ї, які приєднуються до власника одного з дозволів, вважаються залежними, тож необхідно надати докази, які підтвердять можливість утримання і повноцінного проживання в країні для всіх членів сім’ї. 
Для цього кожному члену сім’ї необхідна окрема віза. Право на роботу залежатиме від конкретної ситуації і її типу. 
Компанія Gates працевлаштовує, підбирає відповідну вашому рівню кваліфікації вакансію, а також допомагає із сімейною імміграцією. 
Для консультації, а також супроводу у всіх процесах, звертайтесь до менеджерів компанії, які допоможуть вам іммігрувати легально і успішно.