Робота
Як Великобританія, так і Ірландія зараз мають потребу у висококваліфікованих працівниках, оскільки має дефіцит кадрів. Саме тому ці країни активно шукають кандидатів серед мігрантів, зокрема зі Східної Європи.
Для тих, хто розглядає Великобританію чи Ірландію як варіант для працевлаштування, потрібно подбати про відповідну візу. Для працівників зі Східної Європи її оформлення є обов’язковим.

У країнах доступні повноцінні візи для довгострокової легальної роботи, тож якщо ви плануєте працювати і проживати, найкраще подбати про цей варіант, замість короткострокових візитів у кілька місяців.

Серед маршрутів роботи на довготривалий термін у Великобританії — Skilled Worker Visa, Health and Care Worker Visa та інші.
Крім візи, для роботи знадобиться дозвіл на працевлаштування від роботодавця або ж сертифікат спонсорства.
Для можливості отримання робочої візи, ви повинні подбати про такі пункти:
  • отримати пропозицію працевлаштування;
  • мати сертифікат спонсорства;
  • набрати певну кількість балів, передбачених типом візи.

Серед сфер, які зараз потребують кваліфікованих працівників у Великобританії, є вакансії у медицині, менеджменті, інженерії, соціальній сфері, сфері обслуговування, будівництві тощо. 

Основний маршрут для роботи в Ірландії — це Critical Skills Employment Permit, який має свої переваги. Наприклад, професії за цим маршрутом є дефіцитними, тож перевірка місцевого ринку праці не проводиться. 
Власникам цього дозволу можна подати заявку на негайне возз’єднання з сім’єю.

Для подачі на цю візу необхідно:
  • мати пропозицію роботи із мінімальною заробітною платою у €32000 на рік;
  • контракт терміном на 2 роки;
  • потрібні навички і рівень кваліфікації для пропонованої вакансії.

Серед сфер, яким необхідні кваліфіковані працівники в Ірландії — менеджмент, інженерія, медицина, фармація, освіта, архітектура, продажі.

Отримати легальну роботу з гідною оплатою ー реально. Якщо ви любите свою справу і впевнені у рівні кваліфікації ー закордонні роботодавці будуть раді вас працевлаштувати.
А спеціалісти Gates допоможуть пройти цей шлях.

Gates. Візи та імміграція у Великобританію та Ірландію

E-mail: tk@gates-immigration.com
Телефон: +44 7707 185 200
Соцсети: Facebook | Instagram |